В програмі першого офлайн дня фестивалю цього року були: Лекція -Відкриття “Особисті Тоталітаризми” від Володимира Бєглова, ЦСМ “ДАХ” з камерною оперою “Стус: Перехожий” та обговорення з аудиторією після вистави.

Цьогоріч на території ми порушували тему тоталітаризму в його індивідуальних проявах в нашому звиклому житті.
👉 Це фізичне та психологічне насильство, нетерпимість до інакомислячих, загроза свободі думки та тиск радянської спадщини, що досі деформує і шкодить нашому суспільству.
🎭 Театр може виконувати терапевтичну функцію і допомагати людям виходити із травматичного досвіду. Ми ділились своїми історіями, провокували дискусії і дивились вистави, слухали лекції, обговорення, ходили по тоталітарних стежках, аби осмислити насильство, тоталітаризм і травму.

Реалізація цього проекту здійснена за підтримки Львівська міська рада в рамках Програми “Львів 2020: Фокус на культуру”.

5-й Театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича” 2020. В програмі першого офлайн дня фестивалю цього року були: Лекція -Відкриття “Особисті Тоталітаризми” від Володимира Бєглова, ЦСМ “ДАХ” з камерною оперою “Стус: Перехожий” та обговорення з аудиторією після вистави.

0 Коментарів

User Avatar

Залишити коментар