В програмі другого офлайн дня фестивалю цього року були: Бранч із Тетяною Микитенко (Рагу.лі), бесіда “Роль сучасного мистецтва у переосмисленні минулого” з арт-менеджером Павлом Гудімовим, вистава “Декалог”, трансляція вистави “Рейк’явік’74” від Belarus Free Theatre.

Цьогоріч на території ми порушували тему тоталітаризму в його індивідуальних проявах в нашому звиклому житті.
👉 Це фізичне та психологічне насильство, нетерпимість до інакомислячих, загроза свободі думки та тиск радянської спадщини, що досі деформує і шкодить нашому суспільству.
🎭 Театр може виконувати терапевтичну функцію і допомагати людям виходити із травматичного досвіду. Ми ділились своїми історіями, провокували дискусії і дивились вистави, слухали лекції, обговорення, ходили по тоталітарних стежках, аби осмислити насильство, тоталітаризм і травму.

Реалізація цього проекту здійснена за підтримки Львівська міська рада в рамках Програми “Львів 2020: Фокус на культуру”.

5-й Театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича” 2020. В програмі першого офлайн дня фестивалю цього року були: Бранч із Тетяною Микитенко (Рагу.лі), бесіда “Роль сучасного мистецтва у переосмисленні минулого” з арт-менеджером Павлом Гудімовим, вистава “Декалог”, трансляція вистави “Рейк’явік’74” від Belarus Free Theatre.

0 Коментарів

User Avatar

Залишити коментар