«Що чекає на Землю в найближчі сто років? Навіщо потрібен театр на Марсі? Навіщо взагалі потрібен театр? І чому театр залишиться жити, навіть якщо все людство знищить Штучний Інтелект». Наш неймовірний гість Ден Гуменний і його лекція-відкриття «Нова гравітація».

🚀 Ден Гуменний – драматург, перформер та педагог. Виконавчий директор “Центру перформативної освіти”, куратор міждисциплінарної лабораторії PostPlayLab та міжнародної програми “Театр Громадян” і головний редактор дослідницької платформи “Крапка з комою».

Ден відомий своїм особливим підходом і тим, що створює проекти та вистави, які піднімають важливі соціальні теми. На лекції-відкриття 6 театрального фестивалю «Кіт Ґаватовича» говоримо про майбутнє, роль театру в житті кожного з нас і чому, зрештою, театр завжди актуальний і вічний. А після лекції відповідаємо на запитання аудиторії та обмінюємось думками.

Що чекає на Землю в найближчі сто років? Навіщо потрібен театр на Марсі? Навіщо взагалі потрібен театр? І чому театр залишиться жити, навіть якщо все людство знищить Штучний Інтелект». Наш неймовірний гість Ден Гуменний і його лекція-відкриття «Нова гравітація».

Ден Гуменний – драматург, перформер та педагог.

0 Коментарів

User Avatar

Залишити коментар